  3. N0132Q-025 Piercing do nosu - tyrkysový zirkon
N0132Q-025 Piercing do nosu - tyrkysový zirkon
Piercing do nosu dekorovaný čirým zirkonem celý popis
Dostupnost
skladem 9 ks
/ ks
bez DPH
Číslo produktu:N0132Q-025
EAN kód:8596403480577
Výrobce:Sperky4U
povrchová úprava:lesklá
rozměr:0,8 x 6 mm
materiál:chirurgická ocel
barva kamene:tyrkysová
druh kamene:zirkon
rozměr kamene:3 mm
rozměr kamínku:2,5 mm