  3. OK1139-025 Ocelové zapínání na náramek/náhrdelník 2,5 mm
OK1139-025 Ocelové zapínání na náramek/náhrdelník 2,5 mm
Dostupnost
skladem 67 ks
/ ks
bez DPH
Číslo produktu:OK1139-025
EAN kód:8596403723667
Výrobce:Sperky4U
materiál:chirurgická ocel
délka:34 mm
vnější průměr:3,4 mm
vnitřní průměr:2,5 mm
  • Komentáře 0