  3. OK1158-10 Ocelový přívěšek - mini kolečko 10 mm s otvorem
OK1158-10 Ocelový přívěšek - mini kolečko 10 mm s otvorem
Drobný ocelový přívěšek celý popis
Dostupnost
skladem 213 ks
/ ks
bez DPH
Číslo produktu:OK1158-10
EAN kód:8596403527340
Výrobce:Sperky4U
povrchová úprava:lesklá
materiál:chirurgická ocel
rozměr destičky:10 mm
rozměr otvoru:1,8 mm
tloušťka:1 mm