  3. OK1503-025 Ocelové bajonetové zapínání 2,5 mm
OK1503-025 Ocelové bajonetové zapínání 2,5 mm
Ocelové bajonetové zapínaní s lesklou povrchovou úpravou Zapínání je vhodné pro šňůrku o průměru 2,5 mm celý popis
Dostupnost
skladem 199 ks
/ ks
bez DPH
Číslo produktu:OK1503-025
EAN kód:8596403699887
Výrobce:Sperky4U
povrchová úprava:lesklá
materiál:chirurgická ocel
délka:21 mm
vnější průměr:3 mm
vnitřní průměr:2 mm
Kompletní specifikace
Ocelové bajonetové zapínaní s lesklou povrchovou úpravou
Zapínání je vhodné pro šňůrku o průměru 2,5 mm