  3. OPN1119K-15 Černé ocelové náušnice - kruhy 15 mm
OPN1119K-15 Černé ocelové náušnice - kruhy 15 mm
Ocelové náušnice kruhy černé, vnější průměr 14 mm Náušnice jsou vyrobeny z chirurgické oceli s jakostním označením 316L celý popis
Dostupnost
10 dní
/ pár
bez DPH
Číslo produktu:OPN1119K-15
EAN kód:8596403060953
Výrobce:Sperky4U
povrchová úprava:černá
materiál:chirurgická ocel
určení:dámský
průměr náušnic:15 mm
tloušťka náušnic:2,5 mm
Kompletní specifikace
Ocelové náušnice kruhy černé, vnější průměr 14 mm