  3. OPN1119K-17 Černé ocelové náušnice - kruhy 17 mm
OPN1119K-17 Černé ocelové náušnice - kruhy 17 mm
Ocelové náušnice kruhy černé, vnější průměr 16 mm Náušnice jsou vyrobeny z chirurgické oceli s jakostním označením 316L celý popis
Dostupnost
10 dní
/ pár
bez DPH
Číslo produktu:OPN1119K-17
EAN kód:8596403060960
Výrobce:Sperky4U
povrchová úprava:černá
materiál:chirurgická ocel
průměr náušnic:17 mm
tloušťka náušnic:2,5 mm
Kompletní specifikace
Ocelové náušnice kruhy černé, vnější průměr 16 mm