  3. OPN1119K-19 Černé ocelové náušnice - kruhy 19 mm
OPN1119K-19 Černé ocelové náušnice - kruhy 19 mm
Ocelové náušnice kruhy černé, vnější průměr 18 mm Náušnice jsou vyrobeny z chirurgické oceli s jakostním označením 316L celý popis
Dostupnost
skladem 13 pár
/ pár
bez DPH
Číslo produktu:OPN1119K-19
EAN kód:8596403060977
Výrobce:Sperky4U
povrchová úprava:černá
materiál:chirurgická ocel
průměr náušnic:19 mm
tloušťka náušnic:2,5 mm
Kompletní specifikace
Ocelové náušnice kruhy černé, vnější průměr 18 mm