  3. OPN1119K-25 Černé ocelové náušnice - kruhy 25 mm
OPN1119K-25 Černé ocelové náušnice - kruhy 25 mm
Ocelové náušnice kruhy černé, vnější průměr 24 mm Náušnice jsou vyrobeny z chirurgické oceli s jakostním označením 316L celý popis
Dostupnost
skladem 27 pár
/ pár
bez DPH
Číslo produktu:OPN1119K-25
EAN kód:8596403060991
Výrobce:Sperky4U
povrchová úprava:černá
materiál:chirurgická ocel
průměr náušnic:25 mm
tloušťka náušnic:2,5 mm
Kompletní specifikace
Ocelové náušnice kruhy černé, vnější průměr 24 mm