  3. OPN1977-15 Černé ocelové náušnice - kruhy kroucené 15 mm
OPN1977-15 Černé ocelové náušnice - kruhy kroucené 15 mm
Dostupnost
10 dní
/ pár
bez DPH
Číslo produktu:OPN1977-15
EAN kód:8596403727450
Výrobce:Sperky4U
povrchová úprava:černá
materiál:chirurgická ocel
typ uzávěru:kroužek
průměr náušnic:13 mm
tloušťka náušnic:2,5 mm