  3. PL01280-10 Mramorovaný plug do ucha
PL01280-10 Mramorovaný plug do ucha
Mramorovaný plug do ucha z kamene Plug je dodáván o průměru 6 až 25 mm celý popis
Dostupnost
skladem 4 ks
/ ks
bez DPH
Číslo produktu:PL01280-10
EAN kód:8596403673061
Výrobce:Sperky4U
materiál:kámen
umístění:do ucha
průměr:10 mm
výška plugu:12 mm
Kompletní specifikace
Mramorovaný plug do ucha z kamene
Plug je dodáván o průměru 6 až 25 mm