  3. PL01282-10 Skleněný plug do ucha lastura
PL01282-10 Skleněný plug do ucha lastura
Duhově mléčný skleněný pug do ucha ve tvaru lastury Plug je dodáván o průměru 6 až 25 mm celý popis
Dostupnost
skladem
/ ks
bez DPH
Číslo produktu:PL01282-10
EAN kód:8596403672514
Výrobce:Sperky4U
materiál:sklo
umístění:do ucha
průměr:10 mm
výška plugu:21,7 mm
Kompletní specifikace
Duhově mléčný skleněný pug do ucha ve tvaru lastury
Plug je dodáván o průměru 6 až 25 mm