  3. PL01282-22 Skleněný plug do ucha lastura
PL01282-22 Skleněný plug do ucha lastura
Duhově mléčný skleněný pug do ucha ve tvaru lastury Plug je dodáván o průměru 6 až 25 mm celý popis
Dostupnost
10 dní
/ ks
bez DPH
Číslo produktu:PL01282-22
EAN kód:8596403672569
Výrobce:Sperky4U
materiál:sklo
umístění:do ucha
průměr:22 mm
výška plugu:21,7 mm
Kompletní specifikace
Duhově mléčný skleněný pug do ucha ve tvaru lastury
Plug je dodáván o průměru 6 až 25 mm