  3. TN01152-22 Tunel do ucha Filigrán
TN01152-22 Tunel do ucha Filigrán
Šroubovací tunel do ucha zdobený ornamenty a zirkony čiré barvy Část tunelu, která prochází uchem je vyrobena z chirurgické oceli 316L a ozdobná část (filigrán) je z bižuterie se stříbrnou povrchovou úpravou Tunel je dodáván o průměru 6 až 25 mm celý popis
Dostupnost
10 dní
/ ks
bez DPH
Číslo produktu:TN01152-22
EAN kód:8596403678714
Výrobce:Sperky4U
materiál:obecný kov
barva kamene:čirá
druh kamene:zirkon
umístění:do ucha
průměr:22 mm
výška plugu:11 mm
Kompletní specifikace
Šroubovací tunel do ucha zdobený ornamenty a zirkony čiré barvy
Tunel je dodáván o průměru 6 až 25 mm